![SP Color Save Bi-Phase Conditioner](http://www.jurnaluldeestetica.ro/wp-content/uploads/2017/11/9-online.jpg)
SP Color Save Bi-Phase Conditioner este un produs leave-in cu beneficii duble. Acesta protejează nuanța părului și împiedică deteriorarea firului. Stratul superior, cu aspect lăptos, conține ingrediente care protejează culoarea, pentru a preveni pierderea intensității, mătuirea și pierderea prospețimii. Stratul inferior, cu aspect transparent, protejează structura părului.
Preț: 84 lei
Professional Brands M&D SRL