Cremă de față cu protecție solară, potrivită în special pentru pielea sensibilă sau reactivă la soare. Este recomandat a se utiliza în primele zile de plajă, pentru pielea deschisă. Protejează tenul împotriva deshidratării, prevenind îmbătrânirea prematură și asigurând un bronz uniform. Disponibilă în două variante: SPF 30 și SPF 50.
Disponibil pe www.beautyoneshop.ro
Bruno Vassari Anti Age Sun Cream SPF 30/50
![](http://www.jurnaluldeestetica.ro/wp-content/uploads/2018/08/5.jde_-3.jpg)